Camion-west

camion

west

transport spedycja

camion-west.eu

transport międzynarodowy

 

    Firma Camion-west to nowoczesna, prężnie rozwijającą się firmą spedycyjną. Nasza działalność w świadczeniu usług transportu międzynarodowego prowadzimy od wielu lat. Realizujemy przewozy drogowe ładunków na terenie Polski i UE a także poza granicami UE.

     Od pierwszych dni swojego istnienia stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług. Staramy się budować partnerskie relacje z naszymi klientami.

    Nasz zespół  to ambitni i zafascynowani transportem specjaliści, którzy odznaczają się ogromnym doświadczeniem oraz twórczym podejściem do rozwiązywania złożonych zadań. Ale nadał jestśmy w ciągłych poszukiwaniach fachowców w tej branży.

    W pewnym czasie zaobserwowano wyraźny spadek zapotrzebowania na usługi transportowe. W dodatku szybujące ceny paliw nie wróżyły najlepiej dla naszej branży.

W obliczu globalnego kryzysu stanęliśmy przed zadaniem tak zreorganizować firmę aby przetrwać zawirowania w światowej gospodarce oraz kontynuować rozwój i ekspansję naszej działalności. I na szczęście nam się to udało.


                                                                                                                Zapraszamy do współpracy!

Strona Główna    Dokumenty    Kontakt     Praca